5 Najlepszych prezentów na wesele

Nie masz pomysłu na prezent dla Swoich znajomych, do których wybierasz się na przyjęcie weselne? Nie martw się. Każdy ma z tym problem. Nadal większość zaproszonych gości wybiera opcję najprostszą, czyli wręczenie koperty z banknotami. Wartość podarunku to około 400 zł od znajomych do kilku tysięcy od najbliższej rodziny. Często młoda para przekazuje na pomocą linka jakie prezenty weselne chcieliby otrzymać – goście zaznaczają co kupią a z listy znikają wybrane pozycje. Jeśli chcesz być oryginalny to zobacz Naszą listę TOP 5 NAJLEPSZYCH PREZENTÓW NA ŚLUB:

Wynajem fotolustra

Jest to pomysł idealny przy założeniu, że młoda para nie pomyślała o tym sama. Jeśli chcesz podarować emocje, które będą również niezwykłą pamiątką, to Selfie Mirror jest jednym z najlepszych prezentów na wesele.

Wykupienie wycieczki dla 2 osób

To kolejny pomysł na zakupienie emocji i niezapomnianych wspomnień. Każda Młoda Para na pewno ucieszy się z takiego podarku. Nie ma nic lepszego niż relaks, który można stworzyć z najukochańszą osobą.

Voucher do SPA

Odprężenie po ciężkich przygotowaniach do przyjęcia weselnego to coś na co zasługują nowożeńcy. Nikt sobie poza Wedding Planerem nie zdaje sprawy ile wysiłku należy włożyć, aby zorganizować idealne przyjęcie. Jeżeli chcesz podarować Młodym chwile relaksu to idealny prezent!

Teatr Ognia

Kolejny pomysł na urozmaicenie przyjęcia weselnego. To 16 minutowa podróż do świata ognia. Tancerze przez kilkanaście minut przedstawiają SHOW z użyciem płomieni. Młoda Para również bierze czynny udział w pokazie. Na końcu występu zapalają serce.

Bon do IKEI

Nie jest to najbardziej romantyczny podarunek, ale za to bardzo praktyczny. Kwotowy bon jest ważny przez kilka miesięcy. Młoda Para sama może zdecydować kiedy go wykorzysta. Każdy na początku związku przecież potrzebuje sprzętów kuchennych, eleganckich dodatków itd.