Lista gości – kogo zaprosić na event jubileuszowy?

Celebrowanie okrągłej rocznicy istnienia działalności biznesowej ma ogromne znaczenie zarówno w integracji zespołu, jak i podsumowaniu skutków działań w pewnym okresie czasu. Dodatkowo jubileusz firmowy, najlepiej urządzony przez agencję eventową, to świetna okazja do opowiedzenia o planach, jakie zarząd spodziewa się zrealizować w najbliższym czasie. Podczas urządzania tego eventu niezwykle ważne jest zdecydowanie się na odpowiedni wybór listy gości, którzy zaszczycą Twoje przedsiębiorstwo na zorganizowanych urodzinach.

Przede wszystkim pracownicy

W końcu to oni stanowią podstawę działania Twojego przedsiębiorstwa, więc praktycznie jubileusz firmowy to jednocześnie święto Twoich podwładnych. Impreza urodzinowa dla Twojego przedsiębiorstwa pomaga przede wszystkim w budowaniu integracji zespołu lub zespołów projektowych. To z kolei przekłada się na zaufanie pracownika wobec innych, a pośrednio również na późniejsze efekty w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Ponadto, taka impreza, pozwala na niewielkie zatarcie granicy między różnymi szczeblami hierarchii Twojego biznesu.

Kontrahenci i partnerzy biznesowi

Chociaż to Twoi pracownicy stanowią podstawę działalności przedsiębiorstwa, to jednak niezwykle ważne jest, aby zaprosić partnerów biznesowych i kontrahentów na jubileusz swojej firmy. Jest to przede wszystkim mile widziane, a ponadto może przełożyć się na przedłużenie ewentualnej współpracy. W końcu nie od dziś wiadomo, że chociaż świat biznesu kieruje się suchymi konkretami, to jednak również na decyzje w jego zakresie wpływają takie czynniki jak emocje, uczucia czy ogólne nastawienie partnera biznesowego do firmy lub zarządu.

Pracownicy emerytowani

Doskonałym pomysłem podczas planowania listy gości na jubileusz firmowy jest zaproszenie byłych pracowników, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę. Wynika to przede wszystkim z szacunku do nich, w końcu przez długi okres swojego życia wspomagali oni Twój biznes swoimi umiejętnościami. Ponadto mogą stanowić doskonałe źródło wiedzy dla nowych, zatrudnionych, osób. Jubileusz firmowy jest to również świetna okazja na to, aby spotkać się z zaprzyjaźnionymi, przez lata pracy, osobami.