Wieczór Oscarowy

Jest to imprezę dedykowana przede wszystkim firmom chcącym podziękować swoim pracownikom za całoroczną pracę. Wyróżnienia nie koniecznie muszą przyjmować sylwetkę słynnych Oscarów – może to być dowolna forma, która kojarzy się bezpośrednio z firmą.

Goście wchodzący na sale bankietową poruszają się po czerwonym dywanie. Na końcu dywanu stoi słynna ścianka gwiazd – koniecznie z LOGO waszej firmy. Przy ścince gości „złapią” nasi paparazzi, którzy wykonają serię zdjęć. Nikt z tej imprezy nie wyjdzie bez idealnego zdjęcia gwiazdy Hollywood.

Zaproszonych gości do stolików będzie odprowadzać Nasz Duet: Prezenterka w długiej balowej sukni oraz Gentelmen w niepowtarzalnym smokingu, który następnie poprowadzą cały wieczór tematyczny. Już wtedy goście poczują się jak gwiazdy. A przecież to dopiero początek.

Wieczór Oskarowy wyróżnia się bogactwem dekoracji na stołach oraz ilością atrakcji pobocznych: takich jak występ artystki w kielichu wypełnionym wodą, pokaz tancerek w klimacie Las Vegas, pokaz barmański lub pokaz malowania piaskiem.

Podczas wręczenia nagród goście otrzymają statuetkę najlepszego pracownika w danej kategorii oraz kwiaty. Nagrodami można również obdarować Waszych kontrahentów. Pozwól, aby Twoi goście poczuli się jak gwiazdy.

Wieczory tematyczne Agencji Eventowej Hotel Expert Events