Jak zorganizować niezapomnianą studniówkę?

Mamy rok 2020 – w dalszym ciągu modne nie przestają być tradycyjne studniówki, z kieliszkiem szampana w dłoni, polonezem, wspólnymi zdjęciami i zabawą do białego rana, ale dla tych jednak, którzy pragną się wyróżnić, może to być za mało. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na stworzenie tematycznej czy też tradycyjnej studniówki, możemy urozmaicić całą imprezę ciekawymi wydarzeniami i zabawami. Bardzo popularne stały się śmieszne scenki lub pokazy taneczne, nie możemy zapomnieć o przygotowaniu zabawnych podziękowań dla wychowawców.

Jakie atrakcje dodatkowe zaplanować na wieczór studniówkowy?

FotoLUSTRO – coś więcej niż fotobudka!

Dzięki zabawie z fotoLUSTREM możecie mieć naprawdę świetne wspomnienia, które zostaną z Wami na długo! Jest to fantastyczny pomysł na to, by jeszcze bardziej zżyć się z klasą przed egzaminem maturalnym. Co roku maturzyści wymyślają nowe tematyczne studniówki, takie jak noc oskarowa, bal wenecki, kraina lodu lub przebieranie się za postacie z Disneya. To wszystko może zostać połączone z tematycznymi rekwizytami, które będą czekały na Was przy fotoLUSTRZE.

Pokaz tańca na szczudłach

Jest to niezwykłe show walki słońca z księżycem. Walka przeciwieństw, która imponująco prezentuje się na naszej wysokiej Sali Balowej. Ta atrakcja jest dedykowana właśnie salom, które są wysokie. Wtedy tancerze na szczudłach w całej okazałości przedstawiają przygotowany spektakl. Plusem tej atrakcji jest relatywnie niski koszt związany z występem artystów.

Pokaz ognia fire-show

Jest to pokaz grupy uzdolnionych tancerzy, którzy w ciągu 16 minut zachwycą wszystkich studniówkowiczy płomiennym tańcem. Podczas pokazu są używane płonące pochodnie, efekty pirotechniczne oraz elementy lightshow. Pokaz tańca z ogniem to oryginalne, zapierające dech w piersiach przedstawienie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci. Innowacyjną formę spektaklu stanowi lightshow (neon show), w którym wykorzystywane są przeróżne efekty świetlne oraz wizualne.

Pokaz sztucznych ogni

Niesamowite widowisko, które idealnie wpasowują się w krajobraz naszego ogrodu. Rekomendujemy pokaz krótki, ale intensywny. Pokaz pirotechniczny trwa zazwyczaj ok. 3 minut i pozostawia w pamięci przyszłych maturzystów niesamowite wspomnienia. Pokaz zawsze zostaje połączony z muzyką, która wcześniej została scalona z poszczególnymi wystrzałami.

Karykaturzysta na studniówce

Jeden lub dwóch artystów na bieżąco rysuje karykatury przyszłych maturzystów, którzy podejdą do stanowiska. Atrakcja może być dostępna przez cały wieczór. Istotnym elementem tej atrakcji jest prezent, który studniówkowicze zabierają ze sobą do domu, czyli niepowtarzalny rysunek swojej karykatury. Na dole dzieła artysta podpisuje go swoim pseudonimem, datą. Atrakcję tę można w doskonały sposób połączyć z wieczorem w stylu francuskim.
Przedstawimy Wam teraz kilka studniówkowych przesądów:

• Najbardziej znany zwyczaj studniówkowy to założenie w noc balu czerwonej podwiązki

• nowy garnitur i czerwony krawat ma zagwarantować odwagę i zwycięstwo

• nie można ścinać włosów od dnia studniówki aż do końca matury. To one rzekomo są źródłem naszej wiedzy, odwagi, siły i mądrości.

• pomylenie kroków w noc balu gwarantuje nieomylność i powodzenie w trakcie egzaminu dojrzałości

• Buty na studniówkę muszą być wygodne. Ich fason i kolor nie mają znaczenia. Wszystko po to, by przyszły maturzysta nie był zmuszony zdjąć ich w trakcie

• Stara tradycja mówi, by na studniówce mieć przy sobie coś pożyczonego. Tak samo, jak w przypadku ślubu. Wierzy się, że energia przedmiotów należących do bliskich, wzmacnia poczucie spokoju oraz pomyślność na późniejszych egzaminach.

CENNIK FOTOLUSTRA:

Pozostałe Usługi Agencji Eventowej Hotel Expert Events