Założyciel Agencji Eventowej

Tomasz Antolak – właściciel Agencji Eventowej Hotel Expert Events

Kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie sprawiło, że organizacja przyjęć weselnych oraz eventów stała się moją pasją! Przez 8 lat pracy w hotelarstwie miałem okazję zorganizować kilkaset wesel i imprez firmowych. Operacyjne doświadczenie i umiejętność przewidywania problemów, dają mi pewność siebie oraz spokój przy organizacji uroczystości dla najbardziej wymagających kontrahentów. Dobra organizacja czasu pracy to dla mnie podstawa.

Jestem ekspertem w organizacji dodatkowych atrakcji, które wzbogacają każde wydarzenie. Umiejętnie dobieram animacje oraz show. Przy wyborze kieruję się motywem przewodnim, branżą, a także narodowością zaproszonych gości.

Najbardziej w swojej pracy lubię możliwość poznawania ciekawych ludzi. Moja charyzma przyczynia się do ciepłej relacji, którą szybko nawiązuję z firmami i klientami prywatnymi.

Cenię w ludziach otwartość.  Moją pasją od lat jest folklor i chęć poznawania innych kultur, dlatego często podróżuję po świecie i zgłębiam specyfikę innych narodowości. Wiedzę i doświadczenia zdobyte poza Polską staram się zawsze przekuwać na moją pracę

Jestem zwycięzcą plebiscytu „Osobowość Roku 2018”, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszych działań. Ukończyłem szkolenie dla Koordynatorów Weselnych w Akademii GLAMOUR EVENT.

Zespół Agencji Eventowej

Naszą agencje eventową budują młodzi i kreatywni ludzie. Zawsze powtarzamy sobie, że nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Przy zaangażowaniu oraz odpowiednich narzędziach tworzymy od kilku lat niepowtarzalne eventy i przyjęcia. W pracy cenimy sobie uśmiech oraz dużą dawkę szaleństwa. To dzięki niej tak dobrze nam się wspólnie pracuje i tworzy nowe projekty. Priorytetem w naszej pracy jest otwartość i budowanie niepowtarzalnych rzeczy. Wiemy. że najważniejsze dla organizatorów eventów i przyjęć jest “efekt zaskoczenia” zaproszonych gości. NIECH TEN DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY!