Opinie naszych klientów

Ewelina Barwińska 8 lip 2019

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych, profesjonalizm i pewność siebie w każdym calu. Zawsze służy radą i pomocna ręką. Polecam z całego serca! Piękniejszych zaślubin w ogrodzie i wesela nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Dziękuję ❤️

Michał Bajerski 5 sie 2019

Profesjonalna organizacja i koordynacja działań na każdym etapie produkcji eventu. Skuteczna współpraca z podwykonawcami & szybkie działanie w sytuacjach emergency. Zaangażowanie na najwyższym poziomie.

 

Hight Technology Machines Sp. z o.o. 24 maj 2019

W dn. 21 maja 2019 firma HOTEL EXPERT EVENTS zorganizowała dla High Technology Machines Sp. z o.o. przyjęcie w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich z okazji otwarcia Centrum Badawczo-Rozwojowego. Gościliśmy ponad 150 osób. Przedstawiciel firmy – pan Tomasz Antolak – wykazał się kreatywnością, starannością i profesjonalizmem zarówno podczas planowania i przygotowań, jak i w trakcie samej imprezy. Dzięki jego doświadczeniu, cennym wskazówkom oraz znajomości hotelu, w którym mieliśmy przyjemność świętować, nasi goście przeżyli niezapomniane chwile. Również pomimo nagłych, nieprzewidzianych okoliczności oraz zmiennej aury pogodowej, pan Tomasz wykazał się zaangażowaniem i był przygotowany na wszelkie ewentualności. Współpraca z firmą HOTEL EXPERT EVENTS daje nam podstawę do uznania jej jako godnego zaufania partnera w świadczeniu usług eventowych. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy wielu sukcesów!

Jacek Tucharz-Zawisza 25 lut 2020

Pan Tomasz organizował naszą imprezę w klimacie PRL – było PRL-owo, z odpowiednimi gadgetami, wystrojem, konkursami. Polecam współpracę z Panem Tomaszem – błyskawicznie reaguje na potrzeby klienta, chętnie dzieli się doświadczeniem i widać, że organizacja imprez to jego żywioł. Polecam.

Alicja Gutowska-Martínez 11 sie 2017

Pan Tomasz jest osobą niezwykle profesjonalną i pełną pasji. W czasie naszego wesela czuwał nad każdym detalem i sprawił, że wszystko było idealne! Z całego serca dziękujemy!

Kanlux Sp. z o.o. 10 gru 2019

Organizowałem już wiele imprez, ale współpraca na takim poziomie trafiła mi się po raz pierwszy. Tomasz reaguje na wszelkie zmiany w harmonogramie podczas trwania imprezy, zanim zdąży się go o to poprosić, ogarnia wszystko od A do Z. Od początku współpracy do końca imprezy (jak i potem w podsumowaniach) rewelacyjna współpraca. Jeżeli chcecie mieć event dopięty na ostatni guzik, to Tomasz jest właściwą osobą, na pewno będzie idealnie. (Jubileusz firmy, impreza na 350 osób)

Jacek Gajowski 8 maj 2018

Właściwy człowiek na właściwym miejscu – pełen profesjonalizm i klasa sama w sobie. Dla Pana Tomasza nic nie było problemem, bardzo rzadko kogoś takiego dziś się spotyka. Panie Tomaszu, dziękujemy z żoną za spełnienie marzeń!

Paulina Wielgórska-Zdebel 26 sie 2017

Pan Tomek wraz z ekipą sprawili, że Nasz dzień wyglądał profesjonalnie pod każdym względem.! Bardzo polecamy i dziękujemy.!

Glamour Event 24 lut 2020

Tomek po mistrzowski przygotowuje atrakcje. Każda z nich do wielkie show, które na długo zapada w pamięci. Serdecznie polecam

Zaufana Agencja Eventowa

Sprawdź jakie firmy nam zaufały

Pozostałe Usługi Agencji Eventowej Hotel Expert Events