Beauty Room – wizażysta na evencie

Czym jest Beauty Room? Jest to miejsce przygotowań do eventu. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni na Twoich gości czekają Nasi specjaliści: wizażyści, eksperci od make-up oraz fryzjerzy.

Z Beauty Roomu mogą korzystać zarówno Panie jak i Panowie. Agencja Eventowa Hotel Expert Events ściśle współpracuje z wizażystami na co dzień współpracującymi z gwiazdami i celebrytami. Oddaj Swoich gości w ręce doświadczonej kadry specjalistów od wyglądu.

Często pomiędzy konferencją a uroczystym bankietem zaproszeni goście mają czas wolny w hotelu na przygotowanie się do gali lub kolacji. To właśnie ten czas, w którym zaproszeni przez Twoją firmę goście mogą skorzystać z Beauty Room! Zaskocz Swoich najważniejszych kontrahentów i pracowników. Pozwól, aby dzięki naszym Make-Up Artist błyszczeli na Twojej imprezie. Cała przestrzeń może być wzbogacona o przekąski typu finger food oraz Prosecco. Wszystko po to, aby Twoi goście czuli się swobodnie podczas przygotowań do imprezy.

Oferta ta można również zostań przedstawiona w formie szkolenia związanego z budowaniem własnego wizerunku „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Nasz psycholog biznesu przed ćwiczeniami praktycznymi z wizażu przeprowadzi szkolenie dotyczące wpływu naszego wyglądu na relacje biznesowe. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu:

– budowania własnej marki osobistej,
– wpływu ubioru i wyglądu na spotkaniach z klientami i kontrahentami,
– wzmocnienia pewności siebie,
– technik makijażu na co dzień i do pracy,
– estetyki biznesowej
– savoir vivre w sytuacjach biznesowych.