Wieczór Pari Pari

To niezwykły wieczór pełen francuskich akcentów. Już na początku zabawy gości przywitają hostessy w strojach niczym z oryginalnej Burleski. Podczas aperitifu dla gości zostanie przygotowana lamka wina musującego z mrożoną maliną, a w tle będą rozbrzmiewać dobrze wszystkim znane francuskie utwory muzyczne. Od tego momentu wszystko będzie kojarzyło się z romantycznym Paryżem od menu poprzez wystrój Sali.

Atrakcją wieczoru będą oczywiście taneczne pokazy SHOW, które przeniosą Nas do najpopularniejszego miasta zakochanych – Paryża. Czym byłaby Francja bez występu artystycznego Kankan połączonego z szybkim kursem podstawowego kroku ? Ten kraj jest również kojarzony z kolebką kultury oraz dzieł sztuki. Na każdym rogu można znaleźć artystów. Dlatego również na Naszym wieczorze nie może zabraknąć dzieł sztuki.

Zabawę umili karykaturzysta, który będzie przygotowywał portrety zaproszonych gości. Każdy wyjdzie z Twojej imprezy z niezapomnianą pamiątką, która będzie zawsze przypominać o tym wydarzeniu.

Podczas wieczoru specjalnie dla Państwa wystąpi nasza wokalistka w repertuarze między innymi: Edith Piaf czy Katherine Deneuve. Oczywiście podczas imprezy nie zabraknie prawdziwie francuskich najnowszych hitów muzycznych. Zabawę możemy wzbogacić pokazem mody światowej, który całkowicie przeniesie nas na francuski fashion week. Na pożegnanie każdy z gości otrzyma pierniki w kształcie wieży Eifla.

Wieczory tematyczne Agencji Eventowej Hotel Expert Events