Rekomendowane obiekty hotelowe. Poradnik hotelowego eksperta.

Zakładka ta została stworzona z myślą o Was. Często pytacie mnie jaki obiekt jest idealny na organizacje przyjęć weselnych, konferencji, eventów lub po prostu na wyjazd prywatny. Wychodząc Wam na przeciw postanowiłem w tym miejscu zamieścić obiekty, z którymi współpracuje i rekomenduje od lat. Zamierzam je grupować według określonych kategorii, aby pomóc Wam znaleźć to czego szukacie. Pamiętajcie, że od 9 lat jestem silnie związany z branżą hotelową i to właśnie dlatego chcę Wam pomóc w wyborze odpowiedniego obiektu. Będę tutaj dodawał niewiele obiektów. W “głowie” mam ich o wiele więcej. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego obiektu to napisz do mnie! Na pewno pomogę, bo to co robię to moja największa pasja. 

Rezydnecja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich

KATEGORIA: wesela, bankiety firmowe, prestiżowy hotel, doskonała kuchnia, ekskluzywne wnętrza, hotel w mieście, imprezy plenerowe, ogród, spotkania biznesowe, gale i jubileusze, pokazy mody, 

Rezydencja Luxury Hotel **** to idealne miejsce na zorganizowanie nie tylko wesela, bankietu firmowego, ale także gali, będącej jednym z najważniejszych wydarzeń firmowych. Podczas sześciu lat działania, mamy na naszym koncie tysiące zrealizowanych jubileuszy, gal, bankietów i innych wydarzeń firmowych. Powierzchnia, którą oddaje obiekt do dyspozycji Gościom daje możliwość organizacji największych imprez firmowych w Aglomeracji Śląskiej: nawet do 350 osób. Imponująca wielkość Rezydencji – 600 m2, czyni z nich największy Hotel pod względem powierzchni bankietowej. Menu Szefa Kuchni jest starannie przygotowywane i dopasowane do motywu przewodniego przyjęcia i branży, dla której realizowany jest dany event. Dania podawane są przez wysoko wykwalifikowany serwis kelnerski, a dodatkowe wrażenie na wszystkich Gościach z pewnością zrobi Kolacja serwowana pod srebrnymi Kawersami. Istnieje także możliwość zorganizowania uroczystości w części Ogrodowej, którą uświetnić może koncert plenerowy. Specjalność Rezydencji to Bufety Tematyczne. Dla fanów wykwintnych, włoskich specjałów oraz owoców morza realizują Bufet Portofino i Śródziemnomorski, a amatorzy lokalnych, tradycyjnych wyrobów rozsmakują się w propozycjach Bufetu Wiejskiego. Natomiast  Mistrz Cukiernictwa przygotuje dla Was swoje małe dzieła sztuki, które odnajdziecie w Bufetach Słodkich, Primabaleriny, Cartier’a – Króla Jubilerów oraz alkoholowym Bufecie Wielkiego Gatsby’ego.