Sesje stylizowane

Atelier, które tworzymy to przestrzeń do kreatywnej zabawy w stylizacji jaką wybierzesz. Zapewniamy spójność stylistyczną rekwizytów, kostiumów, tła oraz sposobu obróbki materiału. W atelier Ty i Twoi goście przeniesiecie się w czasie i przestrzeni, poczujecie klimat motywu przewodniego. Bez pośpiechu przygotujecie się do ujęć, wygodnie korzystając z toaletki kosmetycznej a nawet przebieralni. Na planie filmowym i zdjęciowym poczujecie się jak gwiazdy, odgrywając scenki inspirowane przez naszych reżyserów.

Jak mawiała Marilyn Monroe: „Każdy z nas jest gwiazdą i ma prawo do tego aby błyszczeć”. W naszym atelier każdy ma szansę zabłysnąć a przy tym dobrze się bawić.

Film i zdjęcia, które Wam przekażemy na zawsze będą dla Was pamiątką, pełnej wrażeń zabawy w atelier, niepowtarzalnym i oryginalnym prezentem lub profesjonalnym i nieszablonowym portfolio.
Możecie zdecydować się na atelier fotograficzne, filmowe albo na obydwie opcje jednocześnie. Każda opcja ma kilka wariantów: BASIC, MEDIUM, PREMIUM, różniących się zakresem obsługi. Za każdym razem nasze mobilne studio przybiera odmienną formę. Przygotowujemy niepowtarzalne stylizacje oraz aranżacje przestrzeni w atelier. Organizujemy również sesje w tradycyjnym studio fotograficznym.

Na czym polega atrakcja Sesji Stylizowanych ?

Pozostałe Usługi Agencji Eventowej Hotel Expert Events