Team building - wyjazd integracyjny

Rywalizacja łączy. Brzmi to trochę jak paradoks, lecz na dobrą sprawę nie ma nic lepszego, co by połączyło grupę jak tylko osiągnięcie wspólnego celu. Dlatego, też zawody team buildingowe cieszą się tak wielkim zainteresowaniem wśród liderów firm, którzy chcą poprzez dobrą zabawę oraz nutkę rywalizacji zintegrować zespół swoich pracowników. Ta forma rozrywki idealnie sprawdza się na wyjazdach integracyjnych, gdzie uczestnicy mają szansę wziąć udział w rozgrywkach o charakterze sportowo-umysłowym, przy których często muszą wykazać się wachlarzem różnego rodzaju umiejętności. Team Building w tym przypadku buduje silne więzi wśród uczestników i pozwala odkryć dotychczas nieznany potencjał skrywany w każdym z nich. Wysiłek, współpraca, praca zespołowa pozytywna energia to bez wątpienia przepis na zgrany zespół i udaną integrację.

Zabawy naszej Agencji Eventowej na wyjazdach integracyjnych

Zabawa w agenta

Jest to zabawa, która została opracowana na potrzeby zintegrowania zespołu. Polega na odgadnięciu szeregu zagadek, które doprowadzą cały zespół do skarbu. Zabawę można zorganizować na terenie otwartym obiektu lub na terenie całego miasta. Całość trwa od 2 do 4 godzin – w zależności od wybranej opcji. Uczestnicy podczas gry muszą odnaleźć wskazówki, które doprowadzą graczy do pozostałych podpowiedzi. W przypadku wersji rozbudowanej uczestnicy są dzieleni na grupy i porozumiewają się ze sobą za pomocą krótkofalówek. Do zabawy można zaangażować historie danej lokalizacji. Wtedy gra staje się znacznie ciekawsza. Uczestnicy nie mogą podczas gry używać telefonów komórkowych.

Maszyna Goldberga

Maszyna Rube’a Goldberga – przesadnie rozbudowane urządzenie lub seria mechanizmów działających na zasadzie domina, które w złożony sposób wykonują bardzo proste czynności. Zabawa polega na zbudowaniu mechanizmu przyczynowo-skutkowego, który na samym końcu odkryje LOGO firmy. Zabawa ta świetnie integruje zespół. Uczestnicy otrzymują od Nas kilkadziesiąt przedmiotów, które muszą ze sobą połączyć na zasadzie domina. Każdy element bezpośrednio musi wpływać na drugi i uruchamiać pozostałe mechanizmy. Zabawa trwa od 2 do 3 godzin. Nasi animatorzy podpowiadają rozwiązania, które są widowiskowe i świetnie zadziałają w procesie odpalenia maszyny. Gracze otrzymują od Nas taśmy klejące, płyty, rury, mechanizmy, balony, kulki, drewniane klocki, młotki, siekiery itp.

AquaTor

Proponujemy zabawę na największym w Polsce dmuchanym torze przeszkód. Uczestnicy po pięciominutowym szkoleniu mają możliwość godzinnej zabawy na specjalnie do tego stworzonych przeszkodach. Zabawa jest idealna dla osób w każdym wielu- zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Atrakcja mieści się w głównej części metropolii śląskiej. Tor składa się z kilkunastu przeszkód. Przy torze przeszkód znajduje się plaża oraz bar. W tym miejscu można przygotować kolację w formie grilla i napić się wyśmienitych drinków. Czas na torze można przedłużyć do dwóch godzin. W tym wypadku zaleca się przygotować dla uczestników zabawy przerwę na odnowienie sił. Przy dużych grupach można podzielić uczestników na podgrupy, które biorą udział w różnych atrakcjach znajdujące się na terenie obiektu. W cenie transport

Wakeboarding

To sport wodny polegający na płynięciu po powierzchni wody na desce, trzymając się liny ciągnionej za pomocą wyciągu. Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. Tor ten znajduje się w tym samym miejscu co wcześniej proponowany AquaTor. Wake Zone to jedyny w regionie kompleks wyciągów do wakeboardu i nart wodnych. Zabawa jest rekomendowana dla grup, którym potrzebna jest integracja oraz proces wyłączenia się od obowiązków wynikających z wykonywanej pracy. Jest to atrakcja, która sprawdza się zarówno dla osób mających już wcześniej styczność z atrakcjami wodnymi jak również dla osób początkujących. W cenie transport.

Off-road

Proponujemy dla miłośników motoryzacji potężne Nissany Patrole! Zjazdy, podjazdy, trawersy, błoto po lusterka, ciasne skręty, wąskie przesmyki… To wszystko możecie pokonać specjalnie zmodyfikowanym autem terenowym. Naszą nową usługę polecamy przede wszystkim na imprezach firmowych. Auto mieści 6 osób + naszego pilota/przewodnika/opiekuna grupy (i auta). ajbardziej popularne tereny, położone są na granicy Katowic, Siemianowic i Czeladzi, a także na styku Katowic i Mysłowic. Doskonale pojeździć można także w Rudzie Śląskiej i Zabrzu. W Bytomiu i Tarnowskich Górach wyjazdy offroadowe opieramy głównie o Sportową Dolinę, ale również o Szombierki i Bobrek. Również w Chorzowie można pojeździć na hałdach i terenach do nich przyległych. Słowem – niemal w każdym mieście aglomeracji są miejsca, w których można się świetnie pobawić offroadowo nie przeszkadzając jednocześnie rowerzystom, piechurom, czy wędkarzom.

Tor kartingowy

Oferta, którą proponujemy to hala o powierzchni 3 400m2 pozwala na ustawienie toru o długości niemal 500m w obecnej konfiguracji. Prosta licząca ponad 50m pozwala na rozwinięcie maksymalnej prędkości 10 gokartów marki Carolii o pojemności 270ccm3 9KM … O dokładność pomiarów waszych czasów dba najnowocześniejszy system pomiaru czasu AMB!!. Pakiety zawierają: udostępnienie na wyłączność klimatyzowanej sali z widokiem na tor, serwis kawowy oraz herbatę wraz z ciastem, puchar oraz medale dla zwycięzców, kominiarkę bawełnianą dla każdego uczestnika, organizację zawodów kartingowych. A dla tych, którzy nie czują się jeszcze na siłach ,żeby zasiąść w gokartach, mamy do dyspozycji trybuny na 60 osób z widokiem na cały tor. W cenie transport.

Wyjazd do kopalni Guido

Chcesz poczuć się jak prawdziwy górnik na szychcie? Przed zjazdem uczestnicy otrzymują pełny ekwipunek i strój sztygarski, a potem ruszają w najgłębiej położone rejony Kopalni Guido – najniższy punkt trasy znajduje się na głębokości 355 metrów! “Szychta” to propozycja dla osób przygotowanych na spory wysiłek i solidną porcję wrażeń. Podczas tej wycieczki uczestnicy będą mieli okazję poczuć się jak prawdziwy górnik. Jeżeli jednak grupa zwiedzająca chciałaby tylko zobaczyć i zwiedzić kopalnie to mamy dla nich przewidzianą atrakcję odwiedzin kopalni na poziomie: 170 m i 320 m. Pod ziemią znajdą się dzięki autentycznej szoli, takiej samej, jaką używają górnicy na czynnych kopalniach. Ekspresowy zjazd w ciemnościach zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund. W cenę wliczony transport do kopalni i logistyka.

Wyprawa na poligon wojskowy

Wyprawa na tereny militarne to idealna atrakcja nie tylko dla mężczyzn, chcących przejechać się potężnymi samochodami wojskowymi oraz czołgami z XX wieku. Uczestnicy mają możliwość przejazdu: czołgiem T-55, PTS-M, ATS-59G, Humveem Jeep Willys. W cenie został wliczony posiłek wydawany z kuchni polowej, aby uczestnicy mogli poczuć klimat panujący na poligonach. Nie ma nic lepszego niż „wojskowa grochówka”. Po lunchu nasi goście przechodzą przez prezentacje pojazdów pancernych w ruchu oraz zwiedzają eksponaty w Parku techniki Wojskowej pod okiem przewodnika. Grupa uczestnicząca w wyprawie na poligon ma możliwość skorzystania także ze strzelnicy wiatrówkowej. W późniejszej części dnia grupa może udać się na specjalnie przygotowane miejsce, w którym odbywa się ognisko grillowe. Tak miłe zakończenie dnia pozwala na zapamiętanie atrakcji w jak najlepszy sposób. W cenie został wliczony transport z hotelu i z powrotem.