Baby Shower

Czym jest baby shower? Jest to przyjęcie odprawiane z okazji nadejścia potomka. Chodź popularne na zachodzie to jego początki wywodzą się z naszego kraju. To właśnie w Polsce rozpoczęła się moda na świętowanie narodzin dziecka. Z czasem jednak zwyczaj ten został zapomniany. Za to na zachodzie rozkwitł i wrócił do Nas. W ostatnich latach widać szczególny wzrost w organizowaniu baby shower. Jest to przyjęcie dedykowane przede wszystkim dla przyszłej mamy oraz jej przyjaciółek. Bardzo rzadko na imprezie pojawiają się panowie.

Jak przygotować baby shower? Najważniejszy jest wybór miejsca, czyli restauracji specjalizującej się w organizacji tego typu przyjęć. W rejonach aglomeracji prym wiedzie restauracja Rezydencja Luxury Hotel **** w Piekarach Śląskich. Kolejnym istotnym elementem są dekoracje. Wszystkie detale oraz akcenty są dobierane kolorystycznie pod płeć spodziewanego dziecka. Oczywiście dominuje pudrowy róż oraz kolor błękitny. Często w różnych miejscach w lokalu możecie znaleźć imię dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat.

Atrakcje i konkursy na Baby Shower

Jakie atrakcje przygotować na baby shower? Na tym przyjęciu nie może być nudy. Jest to święto, na którym powinno być dużo śmiechu, wspomnień oraz rad dla przyszłej mamy. Do najbardziej popularnych atrakcji zaliczyć można przede wszystkim: animatora, który zadba o Wasze samopoczucie oraz przeprowadzenie konkursów, pokaz barmański, pokaz dron-show, fotoLUSTRO, wypuszczenie balonów wypełnionych helem z życzeniami. Jakie konkursy przygotować na baby shower? Poniżej przedstawiamy część konkursów, które przygotowuje nasza agencja eventowa: – Konkurs zdjęciowy – zdjęcia z młodości – w opcji BABY SHOWER – Zgadywanie Obwodu brzucha – LIST w pieluszce – Zgadywanie smaków słoiczków – Konkurs – koszt akcesoriów dziecięcych Chcesz uzyskać szczegółów dotyczących organizacji przyjęcia baby shower? Napisz do Nas i zapytaj specjalistów jak przygotować ten wieczór.

Pozostałe Usługi Agencji Eventowej Hotel Expert Events