Fotolustro

Pozwala na robienie zdjęć, ale jest o wiele bardziej innowacyjne niż tradycyjna fotobudka Wynajmowane przez nas fotolustro na pierwszy rzut oka wygląda jak to tradycyjne, ale w odróżnieniu od niego posiada o wiele więcej funkcji. Całość została wyposażona w aparat cyfrowy, dotykowy ekran oraz drukarkę, dzięki której w kilka sekund klient otrzymuje zdjęcie. Zależy nam na tym, aby wykonywane fotografie były wysokiej jakości, dlatego też wszystkie drukujemy na specjalnym papierze.

Duży ekran umożliwia wygodne wykonanie zdjęcia, natomiast kolorowe ramki to doskonały sposób, żeby jeszcze lepiej je spersonalizować. Natomiast lektor w języku polskim i angielskim podpowie jak prawidłowo je zrobić. Jednorazowo urządzenie wykonuje serię zdjęć (trzy lub cztery), a następnie drukuje je w ciągu kilku sekund.

Taki gadżet doskonale sprawdzi się na każdej imprezie, jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy przed nim stanąć, przybrać odpowiednią pozycję i kliknąć przycisk. Co więcej, zdjęcia wykonane przy pomocy selfie mirror mogą być zrobione w całości, a nie tylko od pasa w górę. Jego ogromną zaletą jest również atrakcyjny wygląd, który z pewnością przyciągnie wzrok wszystkich Gości i zachęci ich do zabawy.

Selfie mirror to doskonały gadżet na wynajem na różne imprezy – studniówki, wesela, osiemnastki oraz inne eventy okolicznościowe. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do klientów mieszkających na terenie Bytomia lub Katowic. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas, chętnie odpowiemy!

Dlaczego fotolustro a nie fotobudka?

Fotolustro

 • Możliwość wybrania kilku formatów wydrukowanych zdjęć
 • Nowoczesny, luksusowy wygląd
 • Możliwość nagrywania GIFów
 • Możliwość nagrywania krótkich filmików z możliwością udostępniania na FB
 • Możliwość wydrukowania dowolnej ilości kopii
 • Możliwość złożenia wirtualnego podpisu, który zostanie wydrukowany na zdjęciach
 • Nowoczesne animacje komputerowe
 • Lektor podpowiadający jak korzystać z urządzenia
 • Możliwość wysłania zdjęć, filmów oraz GIFów od razu na portale społecznościowe
 • Nowoczesne lustro dotykowe

Fotobudka

 • Brak możliowści wybrania formatu wydrukowanych zdjęć
 • Brak możliwości nagrywania GIFów
 • Brak możliwości nagrywaia krótkich filmików
 • Brak możliwości złożenia wirtualnego podpisu lub pozdrowienia
 • Klasyczny wygląd - nieco przestarzały
 • Możliwość wydruku tylko dwóch kopii
 • Możliwość wysłania zdjęć po realizacji na maila organizatorów
 • Tradycyjny panel dotykowy znany z innych urządzeń
 • Brak lektora
 • Brak możliwości zabawy dla najmłodszych - starsze oprogramowanie nie uruchamiające interaktywnych gier

Cennik za fotolustro

Cennik podany w kwotach brutto

Opcja PAKIET 1H 650 ZŁ PAKIET 2 H 950 ZŁ PAKIET 3H 1200 ZŁ PAKIET 4H 1400 ZŁ
Możliwość wydrukowania każdego zdjęcia
Gadżety i kostiumy do przebrania
Spersonalizowana grafika
Możliwość nagrywania GIFów
Animatorka pomagająca obsługę FOTOLUSTRA
Lektor podpowiadający jak korzystać z urządzenia
Możliwość złożenia wirtualnego podpisu, który zostanie wydrukowany na zdjęciach
Nowoczesne animacje komputerowe
Możliwość wysłania zdjęć, filmów oraz GIFów od razu na portale społecznościowe
Możliwość wklejania emotek i wirtualnych gadżetów
Możliwość wybierania filtrów
Możliwość wybrania kilku formatów wydrukowanych zdjęć
Możliwość wydrukowania dowolnej ilości kopii
Możliwość nagrywania krótkich filmików
Techlologia Green Screen

Najbardziej pożądane funkcje tego niebanalnego lustra? Oprócz natychmiastowego wydruku fotek na papierze fotograficznym – wszystkie zdjęcia są zapisywane w formacie GIF oraz Mp4, dzięki czemu można je później odtworzyć w wersji elektronicznej, wywołać w wybranym formacie lub zgrać na dowolny nośnik pamięci. Fotolustro można dodatkowo spersonalizować poprzez podpisywanie zdjęć i tworzenie dowolnych układów oraz branding.

Magiczne lustro w srebrnej ramie, z taflą o przekątnej 60 cali robi ogromne wrażenie na gościach. To absolutna nowość na rynku imprezowych atrakcji, która wywołuje „efekt WOW”. Selfie Mirror to lustro, z którym można się dogadać. Lektor oraz intuicyjne menu poprowadzi naszych gości przez proces robienia sobie profesjonalnych selfie, a piękne rysunkowe animacje maksymalnie je urozmaicą i sprawią, że uśmiech sam pojawi się na twarzach fotografujących się osób.

Koszt tego urządzenia jest uzależniony od ilości godzin

Za niewielką kwotę można pozostać w posiadaniu niepowtarzalnej pamiątki na całe życiem która jest o wiele lepsza niż zdjęcia od tradycyjnych fotografów. Do fotolustra są dołączone gadżety, aby goście mogli się przebierać. Oprócz gadżetów nasza firma przygotowuje całe kostiumy w które uczestnicy mogą się ubrać.

Opinie naszych klientów

Ewelina Barwińska 8 lip 2019

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych, profesjonalizm i pewność siebie w każdym calu. Zawsze służy radą i pomocna ręką. Polecam z całego serca! Piękniejszych zaślubin w ogrodzie i wesela nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Dziękuję ❤️

Michał Bajerski 5 sie 2019

Profesjonalna organizacja i koordynacja działań na każdym etapie produkcji eventu. Skuteczna współpraca z podwykonawcami & szybkie działanie w sytuacjach emergency. Zaangażowanie na najwyższym poziomie.

 

Hight Technology Machines Sp. z o.o. 24 maj 2019

W dn. 21 maja 2019 firma HOTEL EXPERT EVENTS zorganizowała dla High Technology Machines Sp. z o.o. przyjęcie w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich z okazji otwarcia Centrum Badawczo-Rozwojowego. Gościliśmy ponad 150 osób. Przedstawiciel firmy – pan Tomasz Antolak – wykazał się kreatywnością, starannością i profesjonalizmem zarówno podczas planowania i przygotowań, jak i w trakcie samej imprezy. Dzięki jego doświadczeniu, cennym wskazówkom oraz znajomości hotelu, w którym mieliśmy przyjemność świętować, nasi goście przeżyli niezapomniane chwile. Również pomimo nagłych, nieprzewidzianych okoliczności oraz zmiennej aury pogodowej, pan Tomasz wykazał się zaangażowaniem i był przygotowany na wszelkie ewentualności. Współpraca z firmą HOTEL EXPERT EVENTS daje nam podstawę do uznania jej jako godnego zaufania partnera w świadczeniu usług eventowych. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy wielu sukcesów!