Wieczór PRL

Proponujemy Wam imprezę w klimacie lat PRL-u. Zabawę rozpoczynamy wprowadzeniem reglamentacji na posiłki (kartki na mięso) i siatek na prezenty celem wprowadzenia do nie tak dawnej epoki POLSKI LUDOWEJ. Zaraz potem następuje krótka część oficjalna wieczoru (wprowadzenie sztandaru, odśpiewanie hymnu, ślubowanie). W trakcie imprezy przewodniczący KC PZPR przeprowadzi szereg zabaw i konkursów nawiązujących do czasów PRL-u:

Quiz z wiedzy PRL-u.
Jedzenie kaszy łyżkami na łańcuchach.
Strzelanie haczykami do balonów 1-Majowych.
Krzesła.

Przez cały wieczór, w miarę rozwoju sytuacji i organizowania kolejnych atrakcji, będziecie co i rusz wybuchać salwami śmiechu, zwłaszcza podczas:

Biegu na czas w gumiakach,
Budowania muru ze styropianowych cegieł,
Rozwiązywania zagadek nawiązujących do minionych czasów,
Konkursu karaoke pieśni partyjnych,
Gry w pokera.

Konkursy przeplatane będą zabawą na parkiecie przy muzyce lat 60, 70, 80. Odbędzie się także konkurs karaoke na najlepszego śpiewaka - nagrodą jest okolicznościowy puchar od firmy Hotel Expert Events.

Zapewniamy i przygotowujemy dekorację sali w klimacie tamtych lat, na której odbędzie się impreza (oryginalne gadżety z czasów PRL-u.) Statyści biorący udział w wieczorze (zomowcy, bufetowa, chłoporobotnik, działaczki ZSMP, przewodniczący KC PZPR, Fidel Castro) stwarzają niepowtarzalna atmosferę i klimat PRL.

Dodatkowo możemy zorganizować:

• Moherowe Berety
• Czerwone krawaty na gumce

Wieczory tematyczne Agencji Eventowej Hotel Expert Events