Balonowe Prezenty

Pokaż komuś wyjątkowemu, że Ci na nim zależy!

Wyślij mu wyjątkowy prezent w białym pudełku. Tego typu prezent idealnie nadaje się by pokazać miłość i wdzięczność! Do każdego prezentu balonowego można dodać DARMOWY bilecik z treścią, którą chcesz przekazać bliskiej osobie.

Dodatkowo do swojego prezentu możecie dodać Vouchery do sklepów takich jak: PANDORA, APART, SMYK lub dołączyć czekoladki za niewielką opłatą. Takie opcje wyświetlą się Wam w koszyku.

Masz specjalne życzenie co do zawartości?

Nasza agencja eventowa proponuje kilkadziesiąt rozwiązań dotyczących wyglądu prezentu balonowego. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych. Kolorystyka balonów, personalizacja nadruków oraz kolor pudełka i pergaminu to elementy, które możemy zmienić specjalnie na Twoje życzenie. Pomysł na prezenty balonowe narodziły się w czasie pandemii, podczas której mieliśmy utrudnione możliwości spotykania się ze sobą. Z czasem koncepcja ta spotkała się z dużym zainteresowaniem.  Poniżej znajdziecie tylko niektóre z naszych propozycji. Jeżeli chcesz zamówić dla bliskiej osoby ten wyjątkowy prezent skorzystaj z opcji naszego sklepu internetowego lub zadzwoń do Nas, aby spersonalizować wygląd wyjątkowej przesyłki. 

Duże pudło z balonami na wesele

Nasza Agencja Eventowa Hotel Expert oferuje szeroką gamę usług związanych z branżą ślubną. Dwie najczęściej wybierane usługi to balonowy duży prezent oraz fotoLUSTRO – przez gości uważana za najlepsze w Polsce przez ilość gadżetów oraz ilość ścianek do wybrania. Duże pudło z balonami z helem to idealny pomysł na zrobienie niespodzianki Parze Młodej. Efekt końcowy to przepiękne zdjęcia!
Poniżej przedstawiamy opcję balonowego prezentu.
– OPCJA I – prezent o wymiarach 3x50cm – 40 balonów o 12 cali średnicy 
– OPCJA II – prezent o wymiarach 3x80cm – 60 balonów o średnicy 12 cali 
– OPCJA III – prezent o wymiarach 3x120cm – 100 balonów o średnicy 14 cali i 12 cali 
Dodatkowe opcje:
– BALONY standardowe napełnione helem – 6 zł za sztukę
– LEDOWE świecące balony – 9 zł za sztukę
Napełniamy również balony dla dzieci we wzory postaci z bajek.