Jak zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników?

Chociaż tyle się mówi o rozdzieleniu życia prywatnego i zawodowego to jednak trudno zaprzeczyć, że te dwie sfery w pewnym stopniu się na siebie nakładają. W końcu chętniej decydujemy się na współpracę z kimś, kogo lubimy. Właśnie dlatego przedsiębiorcy często decydują się na organizację imprez integracyjnych dla swoich pracowników. Jak to jednak zrobić, tak aby faktycznie przyniosła efekty? Tego dowiesz się w tym artykule, gdzie zebrałem propozycje dla Ciebie i Twojego zespołu.

Esacpe Room

Czy jest coś lepszego niż wspólne rozwiązywanie zagadek? Jedynie dzięki współpracy Twoi pracownicy wydostaną się z zamkniętego pomieszczenia! Jest to doskonała zabawa, dzięki której można nawiązywać zupełnie nowe kontakty, a jednocześnie wzmacniać więzi, które utworzyły się już w biurze. Dodatkowo Twoi pracownicy nauczą się wykorzystywać i łączyć indywidualne umiejętności dążąc do wspólnego efektu.

Rywalizacja łączy

Jest to hasło, które towarzyszy mi podczas pomocy w projektowaniu zabaw integracyjnych. W ramach zabaw, które z całą pewnością wzmocnią relacje w Twoim zespole znajduje się na przykład zabawa w agenta, która polega na rozwiązaniu serii zagadek przez zespół, a te z kolei pomogą dotrzeć im do ukrytego skarbu. W rozbudowanej wersji, można swoich pracowników podzielić na rywalizujące ze sobą drużyny!

Trochę aktywności fizycznej

Nic tak nie zacieśnia relacji jak trochę sportu. Stąd moja kolejna propozycja – AquTor! Jest to dmuchany tor przeszkód, który doskonale nadaje się do budowania poczucia współpracy (a także rywalizacji) między Twoimi pracownikami. Zdecyduj się na skorzystanie z tej propozycji, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwie cuda – jak Twój zespół wspiera się wzajemnie w pokonywaniu przeszkód lub rywalizuje, aby dotrzeć jak najszybciej do końca trasy!

Off-road czyli zastrzyk adrenaliny

Nic tak nie łączy ludzi, jak odrobina szaleństwa! Wypraw zespół swoich pracowników przygodę po wąskich przesmykach, błocie, trudnych terenach i wielu innych atrakcjach. Pozwól, żeby się pobrudzili, zmęczyli i wyszaleli za wszystkie czasy! Właśnie to oferuje wycieczka off-road, którą pomagam zrealizować w ramach usługi organizacji imprez pracowniczych.