Organizacja atrakcji dodatkowych na jubileuszu firmowym

Okrągła rocznica istnienia firmy jest prawie, jak urodziny dla każdego z nas. Warto zainwestować w organizację jubileuszu firmowego. Dlaczego? Przede wszystkim pozwala to na lepszą integrację zespołu pracowników, jak i lepszy kontakt z kluczowymi klientami, kontrahentami lub partnerami biznesowymi. Biorąc pod uwagę znaczenie tego rodzaju przyjęcia, warto zadbać szczególnie o jego organizację. Najpierw jednak warto zdecydować, dla kogo ta impreza będzie skierowana.

Elementy “must have” na jubileuszu firmowym

Organizujesz urodziny swojej firmy? Postaw na agencję eventową, która zna się na rzeczy. Pracują w niej zwykle specjaliści, którzy doskonale wiedzą, co powinno znaleźć się na imprezie, aby była ona naprawdę udana. Jakie są więc obowiązkowe elementy, które powinny znaleźć się na jubileuszu Twojej firmy?

– Tort – bez tego ważnego elementu urodzin nie można nazwać prawdziwymi urodzinami!

– Jedzenie – które jest nieodłączną częścią każdego przyjęcia.

– Sprawy techniczne – oświetlenie, nagłośnienie, miejsce do tańczenia, miejsca parkingowe itp..

Atrakcje dodatkowe na jubileuszu firmowym

Po co się ograniczać jedynie do tych obowiązkowych elementów, które powinny być wykorzystane na imprezie? Postaraj się o dodatkowe atrakcje, które jeszcze bardziej uświetnią Twoje przyjęcie. Warto zainwestować w pomysły agencji eventowych, które w kreatywny sposób jeszcze bardziej podniosą prestiż jubileuszu firmowego. Zajmując się organizacją własnego przyjęcia warto zadbać o takie elementy dodatkowe, jak na przykład muzyka na żywo grana lub śpiewana przez artystę. Coraz częściej również firmy decydują się na organizację programu artystycznego, takiego jak na przykład kabaret lub stand-up. Dodatkowo można imprezę jubileuszu firmy zorganizować w formie tematyczne/fabularyzowanej.

W naszej agencji eventowej proponujemy między innymi takie atrakcje dodatkowe, jak chociażby zorganizowanie strefy chill-out, gdzie można na moment odpocząć od zgiełku panującego na imprezie. Ponadto proponujemy również zorganizowanie escape roomu lub beauty roomu, co z całą pewnością okaże się doskonałą zabawa dla wszystkich zaproszonych gości. Ponadto proponujemy również wszelkiego rodzaju zabawy teambuildingowe, które nie tylko uatrakcyjnią całą imprezę, ale również mogą przyczynić się do osiągania wyższych efektów w życiu zawodowym Twoich pracowników.

Atrakcje zorganizowane na jubileusz firmowy mogą przyczynić się do wzrostu prestiżu przedsiębiorstwa, nie tylko w oczach pracowników (chociaż employer branding jest również bardzo ważny), ale również klientów i partnerów biznesowych.